0 beğenilme 0 beğenilmeme
Oyun Destek kategorisinde tarafından
Merhaba, oyunu yeni başladım fakat eşya geliştirme konusunda kafam karıştı. Nasıl eşya geliştirebilirim?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
(3.5k puan) tarafından 2 4 4

Black Desert Online'da eşyalar genellikle üç yolla geliştirilebilir: Enhancement (Güçlendirme), Socketing (Yuvalama) ve Alchemy (Alkimya).

  • Enhancement (Güçlendirme): Bu yöntemle eşyalarınızın seviyelerini ve özelliklerini artırabilirsiniz. Enhancement yapmak için siyah taşlar kullanılır. Eşyanın seviyesi arttıkça siyah taşların başarılı olma ihtimali de azalır. Başarısızlık durumunda eşyanızın seviyesi düşebilir ya da tamamen yok olabilir. Enhancement yapmak için ana kasabanızdaki Blacksmith NPC'si ile konuşun ve Enhancement menüsüne erişin.
  • Socketing (Yuvalama): Bu yöntemle eşyalarınıza kristaller ekleyebilirsiniz. Kristaller eşyanın özelliklerini artırabilir veya yeni özellikler kazandırabilir. Kristalleri eşyalarınıza takmak için Jewel NPC'si ile konuşun ve Socketing menüsüne erişin.
  • Alchemy (Alkimya): Bu yöntemle eşyalarınızın özelliklerini değiştirebilirsiniz. Alchemy yapmak için gerekli malzemeleri toplayın ve ana kasabanızdaki Alchemist NPC'si ile konuşun. Alchemist NPC'sinin sağladığı malzemeleri kullanarak, eşyalarınızın özelliklerini değiştirerek özel bonuslar elde edebilirsiniz.

Tüm bu yöntemlerin detayları oyun içinde bulunan kılavuzlarda mevcuttur. Bu kılavuzları takip ederek eşyalarınızı geliştirebilir ve karakterinizin gücünü artırabilirsiniz.

...